DNA výživa dle metabolických typů

Cílem tohoto programu je určení optimální výživy a skladby stravy přesně na míru dle Vaší genetické struktury. Tato služba je určena pro:

  • ty, kdo chtějí natrvalo, jednou pro vždy a zdravě zhubnout
  • pro sportovce, kteří chtějí mít jídelníček a tréninkový plán přesně na míru
  • ty, kdo chtějí přestat jednou a pro vždy s nekonečnými jojo efekty – nedodržování jídelníčku určeného Vašimi geny se pozná okamžitě! Od teď už se nebudete mít na co vymlouvat! ☺
  • ty, kdo nechtějí být „pokusnými králíky“ všech možných diet, neodborných rad a nebezpečných přípravků na hubnutí slibujících zázraky za pár dní bez námahy

Jak služba funguje:

Na začátku naší spolupráce proběhne úvodní konzultace, během bude odebrán vzorek Vaší DNA z ústní sliznice. Tento vzorek bude následně odeslán na odborné vyšetření do akreditované laboratoře v ČR.

Výstupem odborné laboratoře je rozpoznání Vašeho metabolického typu. Tímto se rozumí určení skladby klíčových živin (makronutrientů), které Váš organismus dokáže optimálně vstřebat a využít při jinak stejných podmínkách. Tato struktura základních živin ve stravě zásadně ovlivňuje Váš celkový pocit, hmotnost a zdravotní stav.

Určením metabolického typu začíná práce výživového poradce: následuje sestavení individuálního výživového plánu na míru.

Pro sestavení plánu jsou zapotřebí tří důležité údaje:

  1. Výstup z laboratoře – určení Vašeho metabolického typu.
  2. Měření na lékařsky certifikovaném přístroji InBody 230 a zjištění potřeb a rychlosti Vašeho metabolismu.
  3. Konzultace s Vámi a zjištění preferencí ve stravě a celková konzultace stravovacích návyků včetně rodinné a osobní anamnézy.

Následuje předání výživového plánu včetně podrobného jídelníčku na každý den. Jídelníček je sestaven tak, abyste hubl/a bez hladovění, s pocitem sytosti, aby zůstala maximálně zachována svalová hmota a zlepšovalo se spalování bazálním metabolismem.

Pokud máte svou váhu pod kontrolou a chcete se pouze ujistit, že děláte naprosto vše pro Vaše zdraví a celkovou osobní a psychickou pohodu, doporučujeme Vám balíček v základní ceně.

Pokud si však Vaše současná situace žádá redukci podkožního tuku větší než 10 kg, doporučujeme Vám balíček služeb a konzultací, kde je obsaženo deset odborných konzultací s vedením a koučováním během změny stravovacích návyků a životního stylu.