Konzultace stravovacích návyků

Tato poradna je zaměřena na výživu, hubnutí a zdravý životní styl. Poskytuji zde odborné a profesionální rady týkající se úpravy životního stylu a komplexní poradenství.

Jak vypadá konzultace?

Ke každému klientovi přistupuji individuálně a vždy naslouchám tomu, co právě cítí. Společně s Vámi se snažím najít řešení, které Vám pomůže dosáhnout vytyčeného cíle.  Účelem konzultace je zjištění dosavadních stravovacích návyků a následná změna těch, které vedou ke zdravotním obtížím nebo přibývání na váze. Konzultace je zahájena měřením na přístroji InBody 230 kvůli změření rychlosti metabolismu a nastavení cíle. Následují konkrétní doporučení pro úpravu jídelníčku a stravovacích návyků, úpravu pitného režimu a četnosti a množství fyzického pohybu.

K čemu konzultace vedou? 

Mým hlavním cílem je naučit Vás kvalitně a správně jíst, používat dostupné potraviny, připravovat si jídlo zdravěji a lépe se orientovat v nabídce potravin na trhu. Díky mým dlouholetým zkušenostem Vám dokáži lépe pomoci identifikovat a vyřešit některé problémy, které Vás brzdí v úsilí. Nyní již nemusíte váhat a přemýšlet, nemusíte na nic čekat, stačí si domluvit si vstupní konzultaci a můžeme začít!