Reference

Jan, 32 let

Pavlu Gazdíkovou jsem poprvé navštívil v únoru roku 2014. Vážil jsem v té době 127 kg, což při mé výšce necelých 180 cm znamenalo neuvěřitelných 43 kg tuku na těle. Kdyby mne nedohnaly zdravotní problémy, zřejmě bych svoji váhu ani neřešil. Výzvou pro mne ovšem byl dárkový poukaz, který mi darovala manželka.

Sice jsem trpěl zvýšenou hladinou cholesterolu, zatučněnými játry a pálením žáhy. Bral jsem to však za běžnou součást života.

Začátky byly opravdu krušné. Dodržování jídelníčku v pravidelném čase mi zpočátku dělalo obrovské problémy. Přepadávaly mě chutě na tučná jídla a alkohol. Tento nelehký souboj jsem sváděl dennodenně po dobu několika měsíců. Díky skvělé podpoře paní Gazdíkové jsem vše zvládl a chutě porazil. Po roce tyto mučivé chutě ustoupily.

V dubnu roku 2015 jsem měl již normální váhu 94,5 kg s množstvím tuku na těle 20,2 kg. Když si vzpomenu, jak jsem vypadal a jak jsem se cítil, už nikdy bych takovou váhu a s ní spojené zdravotní problém nechtěl zpět!

Ještě jednou velice děkuji za pomoc a lepší život!

Petra M.

Reference – Jídelníčky  na míru

Je mi 47 let a posledních pár let se potýkám s plíživě přibývajícími kily. Samozřejmě k tomu přispělo mé nechutné přejídání, na které se už nevydržela dívat moje dcera. Díky ní jsem poznala paní inženýrku Pavlu Gazdíkovou, která mi velice pomohla. Svým vysoce profesionálním přístupem, sestavením jídelníčku a pravidelnými konzultacemi mě přivedla na cestu správného, zdravého životního stylu. Jsem velice nadšená jak vyvážená strava, do které mě zasvětila, funguje a přináší ovoce v podobě ubývajících kil. Během tří měsíců se mi podařilo nenásilnou formou zhubnout 7,5 kg. Překvapující je chutnost pokrmů a především ztráta chuti na sladké. Vůbec nemám potřebu konzumovat čokoládu a jiné sladkosti. Touto cestou chci paní Pavle velice poděkovat.

Jan, 28 let

Po asi dvou letech neúspěšných bojů s mírnou nadváhou jsem navštívil výživovou poradnu Hubnutí v Brně paní Gazdíkové. Vytvořila mi jídelníček podle mých představ a požadavků, který jsem začal dodržovat. Během čtrnácti dnů jsem shodil 2 kila a pokračuji v hubnutí dál. Nejenže mám radost ze shozených kil, ale hlavně se postupně učím jíst zdravé věci ve správném množství a dostatečně pravidelně. Toto výživové poradenství bych doporučil každému, kdo se nechce trápit se zbytečnými dietami nejrůznějších typů a kdo se naopak chce stravovat zdravě, v dostatečném množství a přitom chce hubnout podle svých představ.

Lucie, 23 let

Každý většinou řeší jak zhubnout, já mám ale opačný problém. Dělá mi problém přibrat i pár dkg, k tomu mám i další problémy jako bolesti hlavy a únava. Moje výška je 175cm a váha kolem 52kg, což není ideální.

Díky slečně Pavle je vše mnohem lepší. Sestavila mi jídelníček na míru a doporučila pravidelný pohyb, a stanovily jsme cílovou váhu na 56kg (zatím). Ze začátku jsem ještě něco málo zhubla, ale to byla jen reakce na nový režim ve stravování a na více pohybu. Zanedlouho jsem na sobě pozorovala pokroky, přibrala jsem trochu tuku a svaly, bolesti hlavy přestaly a únava byla také pryč. Cítila jsem se o dost líp a měla plno energie. Stále se držím jídelníčku a snažím se mít pravidelný pohyb. Přibírání je sice pomalejší, ale jde to, váha se mi drží kolem 54kg.

Doufám, že brzy budu na stanovené váze. Děkuji slečně Pavle za její skvělý přístup a návštěvu u ní všem doporučuji.

BŠ, 50+

Rozhodnutí něco se sebou udělat uzrálo v momentě, kdy jsem s hrůzou zjistila, že moje letitá váha neukazuje hodnotu, která by začínala číslem 8 (natož 7), ale lehce se překlopila nad 9.

Bylo to začátkem ledna tohoto roku. Pravdou je, že jsem se léčila několik let antidepresivy a betablokátory a tak jsem plynulý nárůst hmotnosti v průběhu 10 let přičítala hlavně lékům a také přibývajícímu věku. A bylo to to nejsnadnější a pro mě nejjednodušší vysvětlení. Nicméně při této téměř tragické váze jsem řekla dost!!! Sedla jsem k internetu, přečetla několik desítek nebo možná stovek různých rad a doporučení, nastudovala různé jídelníčky a diety. Omezila jsem sladké, smažené. Zakoupila jsem domů kvalitní eliptický trenažer a začala se hýbat.

Prvotní nadšení z téměř okamžitého úbytku 3 kg vystřídalo po dvou měsících zklamání, že jsem se při hubnutí zasekla a stav zůstával setrvalý. S kolegyněmi v práci jsem se radila, co bych měla ještě vylepšit, ubrat nebo přidat, až jedna z nich si vzpomněla, že její známá s úspěchem využila služeb „nějaké výživové poradkyně“. Už druhý den jsem získala kontakt na paní Pavlu. Byla jsem mile překvapena ochotou a návrhem okamžité konzultace.

Při prvním sezení jsme probraly moje možnosti s ohledem na zdravotní dispozice a věk (50 a více). Doslova jsme překopaly stávající jídelníček a také pitný režim – přiznávám, s tím bojuji dosud. Dostalo se mně podpory i ze strany mých dcer. Zjistila jsem, že se dá chutně najíst i bez zákusků, smaženého sýra a dalších lákadel. Po dalších konzultacích, nenásilných úpravách jídelníčku a za přispění pohybu, mám dnes, po sedmi měsících, dole dalších 9 kg a ručička na mojí váze ukazuje 78 kg. Svůj plán, který jsem si při první návštěvě u paní Pavly stanovila, jsem tedy téměř splnila.

Chtěla bych tímto svojí příjemné konzultantce poděkovat současně i slíbit, že ještě nekončím, rozhodla jsem se odlehčit naší zeměkouli o dalších 5 kilo.

Zuzana T.

Musím se podělit o velkou radost. Podotýkám, že jsem se ještě nevážila, nemám odvahu , nechám to až na Vás. Včera jsem si koupila kalhoty a víte co? O 3 (!!!) čísla menší! Nádherný pocit.

I ostatní si všimli a chválí , že jsem zhubla.

A vše díky Vám. Jídelníček dodržuji, občas si dopřeji a hlavně: pořád je mi dobře. Moc děkuji a mimochodem a doporučuji vás dál.

Zuzana, 46 let

Je mi 46 let a stále bojuji s výkyvy své váhy. Vyzkoušela jsem spoustu různých diet, podařilo se mi zhubnout, ale za nějaký čas jsem zase nabrala vše zpět, a to i přes to, že jsem pravidelně cvičila.

Poslední roky se mi přidaly problémy se zažíváním, které jsem musela řešit léky.
Paní Gazdíkovou jsem vyhledala (doporučila mi ji kamarádka) protože, už mě nebavil ten stálý kolotoč hubnutí a nabírání váhy.

Paní Gazdíková mě zvážila, změřila a sestavila mi jídelníček, s ohledem na mé zažívací problémy.

A stal se zázrak!!! Přestala jsem brát léky, zmizely mé vleklé trávicí obtíže a já začala hubnout! Bez hladovění, bez neustálých chutí na sladké.

Za 3 měsíce jsem zhubla více než 6kg tuku, cítím se výborně a s velkou radostí si kupuji o dvě čísla menší oblečení!

Nezbývá mi, než paní Gazdíkové poděkovat a všem doporučovat.

Petra, 35 let

Neřešila jsem váhu, ale střevní problémy. Nadýmání po jídle, nepříjemná hlasitost „kručení“ v břiše, to byly příznaky nabourané střevní mikroflóry, kterou jsem řešila více než rok. Zřejmě egyptský nebo turecký dovoz z dovolené :-)

Dokonce jsem si už myslela, že mám něco v těle špatně a tak jsem podstoupila vyšetření gastroskopií. Byl to příšerný zážitek a samozřejmě se nic nenašlo, žádný náznak celiakie. Říkala jsem si, přece ještě nejsem tak stará, abych řešila takové problémy, vždy jsem byla ve formě a fit. Přitom stačilo tak málo – zeptat se Pavli, co může být příčinou těchto problémů a jak s nimi bojovat.

Pavla mně doporučila probiotika, po kterých se za 14 dnů užívání cítím naprosto skvěle a potíže úplně odezněly. Ne nadarmo se říká, že 80% zdraví je ve střevech. Díky profesionálovi jako je Pavla opět můžu fungovat jak normální zdravý člověk a radovat se ze života :).

Proto nedejte na reklamy v lékárnách a TV, ale raději na osvědčená doporučení odborníků.

Martin Štrbák, 25 let

Jsem studentem oboru Regenerace a výživa ve sportu na Fakultě sportovních studií MUNI. O výživu se ale zajímám o několik let déle, jelikož se snažím odstranit svoji chronickou únavu, zlepšit zdraví a navýšit hmotnost. Odjakživa jsem vážil stejně, nehledě na množství zkonzumované potravy. Ovšem množství tuku se při nezřízené konzumaci sladkých potravin zvyšovalo, s čímž korespondoval i výsledek analýzy AG, který shledávám velmi prospěšným.

Mezi úpravy mého jídelníčku patřilo zahrnutí vyššího množství kvalitních tuků. Také jsem omezil objem i glykemický index sacharidů, které jsou zjevně pro můj genotyp nevhodné.

Taktéž mi velmi pomohla spolupráce s poradkyní Pavlou Gazdíkovou, jejíž objektivního a zároveň lidského přístupu si velmi vážím. V posledních měsících jsem vyzkoušel několik variant nízkosacharidové diety (doporučené analýzou AG), která mi společně s fyzickým cvičením pomohla dosáhnout nejnižšího podílu tukové hmoty a nejvyššího podílu svalové hmoty co jsem kdy měl.

Celkově mohu služby AG i Ing. Pavly Gazdíkové vřele doporučit.

Martina

Moje cesta k XLS medical…

Jednoho krásného podzimního večera jsem koukala na internetu na JenProZeny.cz a zaujala mě tam soutěž o hubutí s přípravky XLS medical. Říkala jsem si nemáš co ztratit a risk je zisk, tak jsem vyplnila formulář i s fotografií a pustila to z hlavy s myšlenkou, že mě si určitě nevyberou. O pár dní později mi přišel mail a zároveň pozvání do Prahy na první focení s finalistkami soutěže. Tréma samozřejmě dělala své, ale nakonec jsem dorazila na místo, kde jsem se seznámila s dalšími šesti ženami, které trápila nadváha stejně jako mě.

Celý tým okolo byl velice milý a vstřícný, nalíčíla nás, upravili a šlo se fotit. Dostali jsem tabletky od XLS medical a k tomu dané informace. Jako bonus jsme dostali víkendový pobyt ve welness centru Liběchov, kde jsme poznali zbylé tři soutěžící ze Slovenska. Během velmi příjemného víkendu jsme nejen vyzkoušeli přípravu sushi, masáže, kosmetické čištění pleti, saunu a mnohé jiné, ale především důkladné informace o výrobcích XLS medical, prezentace a úspěšnost v dalších státech apod. Byli jsme změřeny, zváženy a předány do péče výživové poradkyně paní Gazdíkové, která individuálně s každou zvlášť probrala náš jídelníček, čemu bychom se měli vyhnout a naopak co dělat a jíst správně.

Soutěž trvala od konce října do poloviny prosince, s tím že v průběhu listopadu jsme se museli dostavit na kontrolní měření. Opět nás zvážily, změřily a paní Gazdíková s námi probrala veškeré podrobnosti jak se i nadále správně stravovat, hýbat a doplňovat tekutiny. S výsledky jsme byly spokojené neboť jsme se dozvěděly, že úbytek je především z tukových zásob a ne svalových, což byl výsledek správné životosprávy.

V průběhu soutěže nám paní Gazdíková několikrát volala a informovala se, jak se nám daří a zdali máme nějaké dotazy či připomínky, byla nám oporou stejně jako celý tým, který nám držel palce. V prosinci pak proběhlo závěrečné vyhodnocení a oznámení výsledků. Osobně jsem byla spokojená zhubla jsem okolo šesti kil a z většiny to byly pouze jen tuky. S přístrojem. který paní poradkyně má, jsme se jednotlivě dozvěděly kolik a co jsme každá zhubla na svém těle, množství vody a tuků v těle apod.

Třešničkou na dortu celé soutěže bylo natočení televizní reklamy spolu se třemi dalšímí nejlepšími finalistkami. Byl to neskutečný zážitek, zkušenosti a příjemné rozptýlení na závěr.

Přípravky XLS medical používám doteď a mohu říct, že si svou váhu zatím stabilně držím, i když občas zhřeším třeba malou čokoládou. Nepozoruji na sobě jakékoliv vedlejší účinky tohoto přípravku, nemám bolesti hlavy, necítím se unavená nebo vyčerpaná, nepálí mě žáha ani nic podobného. Mohu ho vřele doporučit i dalším ženám či mužům, už i moje švagrová tabletky užívá a zatím úspěšně.

Martina, 48 let, Brno

Chtěla bych moc poděkovat paní Gazdíkové, za skvělou práci, kterou odvedla a odvádí ohledně mé dcery Veroniky /18/.

S Veronikou jsme přišly na první konzultaci na konci září 2013. Verča se v podstatě od puberty trápí s nadváhou. S problémem se po několik let snažila statečně bojovat, četla různé knížky, zkusila některé věci nejíst, sledovala různé programy v televizi. Na chvíli něco zafungovala, ale potom byl váhový přírůstek třeba i vyšší než úbytek. V září jsem náhodně potkala známou, které mi říkala o možnosti navštívit nutriční poradnu. Měl jsem v tomto ohledu strach z toho, že nás čeká jedno z těch supermoderně vybaveným míst se strojeným úsměvem zaměstnanců.

Opak byl pravdou. Paní Gazdíková se mi líbila od začátku. Přistupovala k Verči s velkým respektem a pochopením. Umí naslouchat, nic nesoudí, pomohla Verči se dívat dopředu. První vážení bylo samozřejmě velmi náročné, bylo potřeba se pravdě podívat přímo do očí a výsledek stál na papíře a byl jasný. Nadváha musí pryč. Podle přístroje to mělo být 16 kg, paní Gazdíková ale navrhla pouze 10 kg, čímž si mě získala podruhé. Stroj přece nevidí konstituci těla. S konzultace jsme odcházely s tím, že se Veronika těšila na jídelníček, který měl být připravený za pár dní.

Připravený byl a zafungoval neskutečně. Je složený především z jídel, které má Veronika ráda, je vyvážený, jídlo je možné připravit velmi chutně, Verča nehladoví, ba naopak musela pochopit, že je potřeba tělu pravidelně dodávat jídlo a vědět kdy, kolik a co jíst. Spolupráce s paní Gazdíkovou změnila nám všem přístup k jídlu. Je potřeba si udělat čas, myslet na to, co budu jíst, místo tatranky si raději oloupat jablko, očistit mrkev. Díky jednoduchým receptům, které jsou součástí jídelníčku, trávím mnohem méně času v kuchyni, více času věnuji výběru kvalitní zeleniny, masa atd.

A výsledkem celé této akce je, že je radost se na Verču podívat, je z ní cítit mnohem větší sebevědomí. Jsem na ni velmi pyšná, úbytek váhy přišel po té, co se k problému postavila velmi zodpovědně. Paní Gazdíková ji bezvadně vedla, největší práce byla ale přece jen na ní.

Absolutně věřím tomu, že váhu udrží. Teď už ví díky tak skvělé poradkyni jak na to.

Veronika, 18 let

Díky novému jídelníčku paní Gazdíkové se mi povedlo zhubnout přes 10 kilo. Myslela jsem si, že to bude těžké, ale postupem času jsem si na to zvykla a stalo se to součástí mého života.

Nové jídlo mi chutná, není složité na přípravu, akorát je potřeba každý den myslet dopředu a mít nachystané svačiny… S novou váhou si začínám více věřit. Není ani těžké vydržet dodržovat režim, protože vůbec nemám mezi jídly hlad ani chuť.

Návštěvu u paní Gazdíkové doporučuji všem, kteří to myslí s hubnutím vážně a mají motivaci.

Tereza, 28 let

Rozhodla jsem se udělat něco se svým životním stylem – chtělo to změnu. Byla jsem totiž čím dál víc unavená a bez nálady.

Dostala jsem kontakt na paní Pavlu a začala jsem řešit svůj jídelníček. Velmi mě potěšilo, když jsem v telefonu slyšela její příjemný hlas a překvapilo mě jak rychle jsme vše začaly řešit, žádné dlouhé čekání. Jídelníček mi vyhovuje, od začátku listopadu do Vánoc jsem zhubla 4 kila, ale hlavně jsem přestala být unavená.

Jitka, 38 let

Pro poradenství odborné osoby, jakou je paní Ing. Gazdíková, jsem se odhodlala v září 2015. Rozhodla jsem se pro ni po neúspěších zhubnout své tukové polštářky sama, bez pomoci odborníka. A jsem ráda, že jsem se takto rozhodla. Paní Ing. Gazdíková mě už při prvním setkání nadchla svoji kvalifikovaností a zejména přesvědčením, že to, co chci zhubnout, zhubnu. 

Začátky byly krušné, z mého jídelníčku zmizelo to, co jsem sice měla ráda, ale co mému tělu, a zejména váze, neprospívalo. Brzy se dostavily první výsledky a úbytky kg, upravilo se mi taktéž vyprazdňování, začala jsem se cítit lépe, měla jsem a mám více energie. Kýžený výsledek jsem díky pomoci a radám paní Ing. Gazdíkové dosáhla. 

Všem paní Ing. Gazdíkovou ráda doporučuji, za její přístup a profesionalitu. Pokud někdo chce zhubnout, s ní to zajisté dokáže. 

Děkuji

Nina, 29 let

O slečně Ing. Gazdíkové jsem se dozvěděla pres internetové stránky.
Mela jsem problémy se zadržováním vody v tele,ruzne alergie a celkově jsem se necítila dobře.
Slečna Ing. Gazdikova mi otevřela nové dveře. Po roce užíváni produktů, které mi doporučila, a dodržování správného jídelníčku se mi změnil život. Cítím se plna energie, zdravá, hubená a krásná.
Všechny potíže postupně odešly. Vážím si její profesionality a můžu vřele doporučit. Opravdu ví, co dělá.
Děkuji Vám.

Simona, 27 let

S vyšší váhou se potýkám již od svých 15 let. Byly období, kdy se mi nějaká kila podařila zhubnout, ale pak jsem je zase opět nabrala. Projekt XLS Medical a rady p. Gazdíkové mi ale pomohly snížit celkem radikálně svoji váhu již za 2 měsíce. Z 80,9 kg při výšce 163 cm jsem se dostala na váhu 73,8 kg. Jsem velice ráda, že jsem se tohoto projektu zúčastnila a chci nadále pokračovat, abych měla svoji vysněnou váhu. Užitečné je hlavně měření na přístroji InBody 230, kde jsem zjistila, jak na tom jsem se svaly, tukem a další důležité informace, které mi p. Gazdíková vysvětlila a poradila, jak se nejlépe stravovat. Návštěvu určitě doporučuji.

Kopečtí

Rodině Kopeckých jsem navrhla úpravu jídelníčku za účelem zlepšení zdravotního stavu celé rodiny. Po novém roce jsem od nich dostala děkovný e-mail, který mě hodně potěšil:

Dobrý den,

děkujeme za připomínky, již jsme zapracovali na změně. Zařadili jsme quinou, jáhly, častěji kapustu, cizrnu, čočkovou polévku, snažím se aby každý den bylo alespoň jedno jídlo bílkovinné, zrušili jsme sladké večeře, když, tak si dáme něco sladkého po obědě, nebo ovocné smoothie odpoledne (ananas, banán, goji, fíky apod.), taky se snažíme přidávat listovou zeleninu, avokádo, sezam, mandlové mléko (kvůli vápníku).Ještě to nemáme úplně vychytané, ale rozhodně nám ten rozbor pomohl. Takže děkujeme :)Přejeme vše dobré v novém roce, hlavně zdraví a hojnost všeho 🙂

Mějte se dobře

Pavla, 44

Rozhodla jsem se něco udělat se svou váhou, zakoupila rotoped  a začala pravidelně cvičit v posilovně.

Tělo se zpevnilo, pohyb mě bavil, ale chtěla jsem ještě lepší výsledky. Zašla jsem se poradit k výživové poradkyni a nechala si vypracovat výživový plán. Vůbec jsem si nevěřila, že ho dokážu dodržet a myslela si, že se budu trápit hladem.

Od ledna 2013 do října 2013 jsem  zhubla dalších 10 kg a to bez hladovění. Na kontroly jsem ze začátku chodila s obavami, ale slečna Pavla mě vždycky v hubnutí podpořila, všechno vysvětlila, dodala pár receptů a vlastně jsem si tam chodila pro pochvalu. A zdravý jídelníček mám sestavený podle toho, co mám ráda – žádná jídla, která by mi nechutnala. A ze surovin, které jsou běžně k dostání.

Určitě návštěvu doporučuji.

Dagmar, 55 let

Začala jsem chodit do studia“Mazaná kočka,“ k paní Pavle Gazdíkové v lednu 2013 na rady, jak správně jíst, abych zhubla. Nastoupila jsem s váhou 67,6 kg při výšce 158cm, věk 55 let. Paní Pavla mě srdečně přivítala, změřila hodnoty na přístroji InBody a poradila jak, co, kolik a čeho mám jíst. Konzultovala to se mnou vždy asi hodinu každý měsíc.

Dnes, 14.11. 2013,  jsem se dostala na váhu, kterou jsem si představovala – a to 62 kg. Domluvily jsme si schůzku až na jaře, pro kontrolu, jak váhu udržuji. Byla jsem velice spokojená s přístupem. Ale i s tím, jak se mi věnovala a vždy mi všechno vysvětlila  a ještě jsme si pěkně popovídaly.

Tímto jí moc děkuji a doporučuji všem zájemcům o pohodové hubnutí.

 

 

Anna, 34 let

Nikdy dřív jsem kila navíc neřešila, tedy až do doby před čtyřmi lety, kdy jsem nastoupila do sedavého zaměstnání. K tomu jsem navíc po večerech studovala, přidal se stres ze zkoušek, plus nezdravá a nepravidelná strava v kombinaci s téměř nulovým pohybem… výsledek v podobě nadváhy na sebe dlouho nenechal čekat. Když jsem si uvědomila, že má postava není co kdysi, spěšně jsem si naordinovala „dietu“, po které následoval známý jo-jo efekt. Podobný scénář se opakoval několikrát po sobě během let a výsledkem mých experimentů bylo vždy několik kil navíc než na začátku hubnutí. Až když se má váha začala nebezpečně přibližovat k devadesátce (při výšce 175 cm), jsem si uvědomila, že potřebuju odbornou pomoc, protože sama to evidentně nezvládám a zbytečně hazarduji se svým zdravím. Přes DM drogerii jsem se dozvěděla o programu Kondiční a výživové poradenství v délce trvání 3 měsíců, kdy je absolvováno 5 schůzek s výživovou poradkyní Ing. Pavlou Gazdíkovou. Na úvodní schůzce a měření přístrojem InBody 230, kdy už má váha přesahovala magickou devadesátku, jsem se dozvěděla mimo jiné, že mé BMI je na spodní hranici obezity 1. stupně a index tělesného tuku přesahuje 40%. Tyto výsledky mě hodně vyděsily, ale taky posílily mé odhodlání konečně správně, zdravě a natrvalo zhubnout. Po zhodnocení mého dosavadního stravovacího režimu, mi paní Gazdíková na další konzultaci předala můj osobní výživový plán, podle kterého jsem se měla začít stravovat. Mé prvotní obavy se rychle rozplynuly, nové potraviny i recepty v jídelníčku jsou velmi chutné a taky na vážení jednotlivých surovin jsem si v pohodě zvykla. Postupně jsem do svého denního režimu začala zařazovat procházky a pustila jsem se i do cvičení. Tři měsíce s novým jídelníčkem uběhli jako voda a výsledkem našeho společného snažení s paní výživovou poradkyní je mínus 10 kilo TUKU! Ale tím rozhodně nekončím, nadále pokračuji v konzultacích s paní Gazdíkovou, protože chci nejenom zhubnout dalších pár kilo, ale hlavně si zdravou váhu udržet natrvalo

Petra, 33 let

S Pavlínkou jsem se seznámila v době, kdy jsem se rozhodla, že se začnu cítit opravdu nadmíru skvěle. Pomohla mi hodně ve výběru potravin, které ovlivňují můj nárůst a to jak svalové hmoty tak redukci tuků.

Naučila mě správnému složení potravin po celý den, to mi moc v režimu chybělo. Musím uznat, že to byla trošku makačka, než jsem si zvykla, kolik gramů čeho si mám vzít k jídlu, ale nyní jsem velmi spokojená, že už se v tomto orientuji, a tak jak jsem chtěla – cítím se naprosto úžasně.

Je na každém z nás, jakou cestu si vybereme, důležité je opravdu chodit na konzultace, které Vám pomůžou ujistit se, jestli neděláte něco zase špatně a nespadáte do starých kolejí.
Pokud něco nevíte a nejste si jistí, tak jako jsem byla já, nebojte se zvednout telefon nebo zavolat Pavlíně, určitě vás nasměruje hned a nemusíte se v tom plácat sami. Důležité je nevzdávat to a chtít vypadat skvěle!

Já jsem toho důkazem, takže vám přeji jen to nejlepší a dokud to nebudete mít, tak se nevzdávat!

Dagmar, 34 let

O Ing. Gazdíkové jsem se dozvěděla přes DM drogerii a její program active beauty – svět výhod, kde byla možnost zvýhodněné konzultace s výživovým poradcem. Nejbližším poradcem byla právě paní Gazdíková, na jejichž webových stránkách jsem se dočetla, že zpracovává jídelníčky i pro vegetariány a vegany. To mi bylo moc sympatické, protože jsem vegetariánka a toužila jsem pár kilo zhubnout a zároveň si nechat sestavit veganský jídelníček, abych věděla jak takový vyvážený a plnohodnotný veganský jídelníček vypadá.

Už když jsem se do vypracovaného jídelníčku podívala, těšila jsem se, až se na jeho realizaci vrhnu. Tolik zeleniny a ovoce. Překvapilo mě, že příloh a bílkoviny není tolik, jak jsem byla u sebe zvyklá, naproti tomu však moře zeleniny (na což jsem tedy zvyklá také nebyla). Navíc je třeba podotknout, že jídla chutnala znamenitě. Zastoupena byla i má oblíbená sladká chuť, ale ve své zdravější alternativě a spolu s pravidelností v jídle mě mé časté chutě na sladké doslova opustily. Po jídle jsem byla vždy sytá a cítila se velmi dobře. Dokonce bych řekla, že jsem se nikdy necítila tak zdravá a plná energie. Vybavuji si, že jsem pobývala s nemocnou kolegyní v jedné kanceláři, ona kašlala a já si jedla ty své saláty na svačinu a byla jsem si jistá, že na mě teď prostě nemoc nemá nárok.

Pravidelné návštěvy u paní Gazdíkové potvrzovaly to, že dodržování jídelníčku a pravidelná tělesná aktivita (zamilovala jsem si pilates) začaly přinášet první výsledky. Tuky odcházely a část z nich nahradily svaly. Cítila jsem se báječně. Tělo se zbavovalo nepotřebného, na jaře se opět vrátila samočistící funkce organismu. A poté jsem zjistila, že se nám s partnerem po více než ročním snažení o početí, zadařilo. A jsem přesvědčená, že se na tom z velké části podílela i strava, po které jsem se cítila dobře nejen fyzicky ale i psychicky. Takže část konzultací jsme se pověnovaly i vhodné stravě v těhotenství.

Dneska ve svém stravování zase trochu plavu, protože s malým človíčkem je toho času o hodně méně, ale vím co do svého jídelníčku zařadit, abych se opět cítila báječně. A za to paní Gazdíkové moc děkuji!

Honza, 52 let

Začátkem roku jsem se rozhodl zamést s přebytečnými kily, které byly zároveň příčinou zvýšeného krevního tlaku.

Věděl jsem, co nechci:

  • žádného dealera „zázračných preparátů“
  • být pokusným objektem v hledání a zkoušení variant diet

Cíl jsem měl jasný:

  • zacílit výživově přímo a jednou navždy na mé tělo
  • udržení své hmotnosti v pásmu, kde se cítím dobře

Proto jsem se rozhodl pro NutriAcademy, která má ve svém programu možnost provedení testu metabolického typu dle analýzy DNA . Na základě výsledku analýzy DNA a výběrem vhodných potravin k mému typu Ing. Pavlou Gazdíkovou jsem za 3 měsíce shodil 5 kg tuku při zachování původní hodnoty svalové hmoty (a to bez pocitu hladu a přiměřené aktivitě – inline brusle, horské kolo).
Co jsem získal? Zdraví (krevní tlak je v normě), vzhled, zlepšená kondice a vnitřní pohodu. V neposlední řadě finanční úsporu nákupem vhodných potravin (neutrácím za zbytečnosti….). Byla to správná volba, analýza DNA mi poslouží do konce mého života. Děkuji Ing. Pavle Gazdíkové za osobní přístup a rady na cestě k mému cíli.

Jiřina, 40 let

Dobrý den,
chtěla bych napsat pochvalu na vás, i Mazanou kočku. Absolvovala jsem 10 x body form kúry a je to moc fajn. Nyní chodím 1x za měsíc a vždy si to u holek užiju.
Nechala jsem si také vytvořit u Pavly výživový plán.Zatím začínám, ale už nyní vím, že  je opravdu dobře zpracovaný. Jídlo se dá připravit chutně a zdravě. Chci pokračovat i dál a cítit se zdravě a spevnit si i postavu.

Veronika 30 let

K výživové poradkyni Ing. Pavle Gazdíkové jsem se dostala přes věrnostní program drogerie DM. K vyhledání specialisty na výživu jsem se rozhodnula poté, co se mi asi půl roku nepodařilo shodit ani deko, přesto, že jsem se snažila jíst kvalitní a zdravé potraviny. Po zhruba čtrnáctidenním dodržování vypracovaného jídelníčku a dodržování pohybového režimu mám o 2 kg méně (z toho ale – 4 kg tuku, a přibrala jsem 1 kg svalové hmoty + se mi zvýšil obsah vody v tkáních). S programem jsem naprosto spokojená a můžu vřele doporučit. Navíc oceňuju osobní přístup Ing. Gazdíkové ke každému klientovi.

Roman, 37 let

Sportuji tak 2 x týdně a stejně jsem neustále přibíral na váze až na 95kg. Začal jsem tedy běhat každý den, protože jsem měl pocit, že nic neudýchám a byl jsem pořád unavený. Po třech měsících každodenního běhání jsem shodil 2kg, to se mi zdálo málo vzhledem k tak velkému úsilí a tak jsem to vzdal.

Úplnou náhodou jsem se seznámil ze slečnou Gazdíkovou, (měl jsem problémy s ledvinami a doporučila mi nějaký preparát) začali jsme se bavit o výživě, jak tělo funguje apod. a já se rozhodl to vyzkoušet.

Spolupracuji se slečnou Gazdíkovou od února roku 2012 a začátky byly velmi obtížné. Měl jsem v té době 96kg a o změně potravy jsem jen nerad slyšel. Chtěl jsem se sebou ale něco udělat a vytyčil jsem si cíl jít na 80kg. Začal jsem dodržovat její doporučení a najednou přišly výsledky.

Během prvního měsíce jsem shodil 4kg tuku. To mě velmi povzbudilo a tak jsem pokračoval, druhý měsíc jsem shodli další 4 kg. Potom už to tak rychle nešlo, ale po roku jsem docílil váhy, o kterou jsem stál. Váhu si pořád držím, cítím se výborně, ale úplně jsem změnil stravovací návyky a změnil stravu.

Tímto bych chtěl slečně Gazdíkové poděkovat za její skvělou práci.

Pavel, 27 let

O analýze proteinových typů jsem se dozvěděl z jednoho z pořadů České televize a rozhodl jsem se to vyzkoušet.

Motivací byla především zvědavost jaký typ potravin je moje tělo uzpůsobeno trávit a zbavení se neustálých jojo efektů, přestože aktivně sportuji celý rok, a zlepšit kondici v rámci přípravy na cyklomaraton.

Výsledek mě překvapil, jedl jsem úplný opak toho, než vypověděla analýza. V NutriAcademy mi navrhli jídelníček a naplánovali sportovní program. Během deseti dní jsem zhubl 3,5 kg čistého tuku, ale provázela to celková únava a slabost, což během dalších čtyř dní odeznělo. Můj cíl je zhubnout 10 kg čistého tuku ze 105 na 95 kg. Během asi měsíce a půl jsem zhubl na současných 99 kg.

Změna stravovacích návyků mi přinesla i celkovou změnu životního stylu, pomalu se učím hledat jiné zdroje zábavy, než je celovíkendové vymetání večírků a posezení u piva s přáteli jako dříve na VŠ.

Za sebe mohu říci, že program je vynikající a přináší dobré výsledky, pokud dodržujete pokyny poradce, mohu ho všem doporučit. Jídelníček, navržený mně na míru, skutečně funguje a pracuje pro mě.

Nyní se cítím výborně, úplně mi odezněly chronické bolesti kolen, mám dostatek energie po celý den, stačí mi spát 5 až 6 hodin denně a necítím únavu během dne. Doufám, že svého cíle dosáhnu během května, i když to přináší úplnou změnu stravování a omezuje konzumaci alkoholu.

Tereza, 30 let

Služby Ing. Gazdíkové využívám od roku 2011. Ze začátku nebylo lehké se zorientovat v nových informacích a přijmout nové životní návyky. Díky přátelskému přístupu Ing. Gazdíkové jsem nebyla nikdy do ničeho tlačena. Při osobním setkání jsem vždy dostala užitečné rady, které jsem postupně začleňovala do svého každodenního života. Důležitým mezníkem pro mě bylo si uvědomit, že zdravý životní styl je nutné budovat celý život. Postupem času si tělo navyklo na kvalitní potraviny a teď je samo vyžaduje. Díky nim mám v průběhu dne dostatek energie.Konečně jídlo přestalo být mým nepřítelem a žiji velmi kvalitně a spokojeně bez výčitek. Ještě dnes mám před sebou spoustu práce, proto si i nadále nechám radit a pomáhat.

Ludmila, 72 let

Dodnes si pamatuji, jak za mnou přišel syn a vykládal mi, jak na zábavě všichni obdivovali pána, který zhubnul neuvěřitelných 30 kilogramů! Samozřejmě neodolal a i on se zeptal, jak to dokázal, přičemž mu pán poradil výživovou poradkyni. Neváhali jsme a rozhodli jsme se k výživové poradkyni přihlásit. Netrvalo dlouho a začaly se dostavovat první výsledky. Sice už to u mě šlo pomaleji, protože mám už 72 let, ale za 4 měsíce se mi podařilo nenásilně zhubnout 5 kg. Syn, kterému je 42 let, zhubnul krásných 10 kg. Za vším stál jídelníček na míru, který jsme od paní Gazdíkové dostali. Chtěla bych jí tímto poděkovat. A pokud se sebou chcete rovněž něco udělat, určitě vám doporučuji využít služeb paní Gazdíkové. Nebudete mít hlad a budete hubnout. Skutečně to jde! Přeji hodně úspěchů všem, kteří se rozhodnou zhubnout. JDE TO!

Mirek, 33 let

Dělám náročnou práci, cestuju po celém světě a často bývám na jednáních. Samozřejmě se jednání, stres a pracovní večeře hodně podepsaly na mé postavě. Párkrát jsem se pokusil s tím něco udělat sám. Naordinoval jsem si třeba úplně vynechat sladkosti nebo jsem se málem ztrhal na orbitracku, když jsem na něm býval denně hodinu celý týden. Taky jsem chodil běhat a to i v různých světových destinacích. Myslel jsem si, že vím, co je zdravé jíst a tak. Myslel jsem si, že tomu rozumím a že vše zvládnu sám.

Výsledkem mého snažení  byly 3 kila dole za děsnou dřinu. Jednoho dne v červenci 2015 jsem se rozhodl, že navštívím profesionála a že s tím něco udělám.

Oslovil jsem paní ing. Gazdíkovou a došel na první konzultaci. Věděl jsem, že má smysl “investovat“ do svého zdraví.

Konzultace s ní byla velice profesionální a příjemná a věděl jsem, že jsem ve správných rukách.

Na úvodní konzultaci jsem vážil 109 Kg při výšce 193 cm. Sotva jsem oblékl svatební oblek a v obchodech jsem byl téměř bez šance si koupit džíny.

Dostal jsem spoustu naučné literatury, abych začal chápat jak to s tím jídlem vlastně je. Taky jsem dostal jídelníček na celý týden sestavený z potravin, které mám rád a co jsem schopen uvařit a taky spoustu dobrých rad, kde si co koupit apod. Dále mi bylo navrženo si klidně dát 1x mé oblíbenou kávu s cukrem a mlékem a taky dvojku suchého vína denně. Byl jsem překvapen! J Navíc 1x za 14 dní je povolen “Prasečí den“! Den, kdy se člověk může ponořit do čokolády, či jiných hříchů např. i v podobě alkoholu (oslavy, návštěvy apod.).

Od toho dne se vše změnilo. Do svatebních kalhot jsem se vešel už za 3 týdny a to už mi byly volné. Co je zvláštní je, jak se Vám do žil nalije optimismus. Máte pořád chuť se smát! Měření na první kontrole ukázalo o 6 Kg tuku méně! Stačilo si koupit tepové hodinky a chodit 4x týdně běhat se psem v lážo-plážo tempu, kdy se člověk nezadýchá a přitom si běh i užívá. Další výhodou bylo to, že Vás úplně opustí chutě na sladké či tučné. Jídelníček je totiž vyvážený a tak najednou nečistíte ledničku od různých sladkých “dobrot“.

Dnes už mám kolem 94 Kg a čert vem, jestli je to 93 nebo 95 Kg. Všechny obleky jsou mi velké a jsou mi velké i věci ze střední školy! J Trvalo mi 3 měsíce a kousek, abych dostal 15 Kg dolů.

Mám ze sebe radost, vypadám dobře, nejsem unavený a je mi skvěle. Pokud se bude dařit i nadále pokusím se dostat na ideálních 92 Kg. J

Přeji hodně zdaru a paní ing. Gazdíkovou vřele doporučuji, je to profesionál, který Vám 100% pomůže.

Pavlína, 28 let

Paní Ing. Gazdíkovou jsem začala navštěvovat v dubnu 2016, nedařilo se mi shodit přebytečný tuk na břiše a bocích.

Díky jídelníčku a radám od paní Ing. Gazdíkové jsem začala jíst pravidelně, kvalitní zdravé potraviny a i když na oběd chodím na denní menu do restaurace, tak jsem za tři měsíce zhubla 6 kilo a nyní mám svoji ideální váhu a cítím se o 100% lépe a sama se sebou spokojeně. Hubnutí mě začalo bavit a nyní se budu snažit si váhu, které jsem dosáhla udržet.

Oceňuji osobní a velmi příjemný přístup a hubnutí u paní Gazdíkové mohu jen doporučit.

Ivona, 30 let

Zdravím všechny bojovníky s váhou.

K paní Gazdíkové jsem se dostala na doporučení známých, kteří se mi během pár měsíců změnili před očima. Když se to povedlo jim, tak proč ne mně? Nebudu psát, kolik jsem vážila a kolik vážím teď, protože kila na váze nejsou důležitá. Ale za půl roku se moje oblečení zmenšilo o dvě konfekční velikosti. Jídelníček od paní Gazdíková se skládá ze surovin, které máte rádi a které vám chutnají. Stačí ho dodržovat…  Hodně mi pomohla i celková podpora, kterou jsem od paní Gazdíkové cítila. Ještě jednou děkuji a už se těším na plavkovou sezónu 🙂

Věra, 38 let

O poradně Hubnutí v Brně jsem se dozvěděla od kamarádky, která tam již nějaký čas chodila a byla velice spokojená. Při první návštěvě jsem se dozvěděla, že trpím obezitou 1.stupně. Během jednoho roku jsem se naučila správně stravovat, mít ráda pohyb, zhubla jsem 21 kg tuku a můj zdravotní stav se neuvěřitelně zlepšil. Nyní jsem spokojená sama se sebou, jím zdravě, chodím běhat a jezdím na kole. I lidé kolem mě si všimli změny. Za to patří veliký dík paní Pavle Gazdíkové.